מי אנחנו

יעל קמיניץ

מנהלת המחנה. יעל בעלת ניסיון רב בעבודה עם בני נוער. יעל תנהל את המחנה בפועל ותדאג שהכל יהיה מושלם - הצוות, הפעילויות והכי חשוב - חווית החניכים!

כפיר אדם

מנכ״ל חברת speak2go וראש מחנה קיץ Adventures. בעל תואר שני בהנדסה. יזם ומוביל חברות הייטק מזה 30 שנה. איש טכנולוגיה וטבע.

Caroline Foley Comer

Content Development. Caroline was born in the UK. She works with teachers and students to develop the best Speak2Go curriculums. In her free time you will find her hiking and cycling around Israel.

נעמה רשבא

מדריכה במחנה. נעמה אמריקאית והיום היא סטודנטית לחינוך וסוציולוגיה! יש לה ניסיון רב בהדרכה במסגרות שונות! באחת המסגרות הדריכה בעלי צריכים מיוחדים והיא בעלת יחסי אנוש מעולים!

רעות פינקלשטיין

מדריכה במחנה. לרעות ניסיון עשיר בהדרכה. בזמן חטיבת הביניים גרה בארה"ב, שם הדריכה במחנה הקיץ Jewish Community Center. רעות אוהבת לטייל ולעשות ספורט והיא בעלת גישה לילדים!

תום פלג

מדריך במחנה תום הדריך במחנה קיץ בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית! תום סטודנט ללימוד קולנוע. הוא אוהב לנגל על פסנתר, להתאמן בטיפוס, לצייר ולצלם! תום אדם סבלני בעל גישה מעולה לילדים!

יעל שילה

מדריכה במחנה. יעל לאחר שירות לאומי. ליעל נסיון שופע בהדרכה, ובין היתר הדריכה בתנועת הנוער NCSY. יעל מתנדבת המון בקהילה ותורמת רבות לחיזוק הקשרים עם יהודים מכל העולם!

סופיה קליין

מדריכה במחנה. סופיה עלתה ממנצ'סטר בגיל 11. יש לה ניסיון רב בSummer Camps כחניכה וכמדריכה! סופיה מתנדבת בקהילה, אוהבת לעזור לאנשים ובמהלך השנה מלמדת ילדים אנגלית ומתמטיקה!

אלה ליבנה

מדריכה במחנה. אלה סטודנטית למדעי ההתנהגות! היא הדריכה במחנה הקיץ JCC בקולרדו! אלה אוהבת לטייל והיא גם מדריכת טיולים מקצועית! יש לה גישה מעולה לילדים והיא בעלת ניסיון נרחב בהדרכה.

Yishai Nissanian

מדריך במחנה. ישי היה מפקד, נווט ולוחם בצבא, והוא גם יהיה אחראי על מסלול הניווט שלנו! ישי נולד בניו יורק! לישי ניסיון בהדרכה בתנועות נוער וגם כן בשירותו הצבאי.

עדי רוזנשטוק

מדריכה במחנה. עדי סטודנטית לחינוך וסוציולוגיה! יש לה זיקה מיוחדת לילדים! היא הובילה קייטנת קיץ והייתה סייעת מובילה בגן חובה. עדי מגיעה ממשפחה אמריקאית ומבלה שם הרבה עם משפחתה!

האני מאמין שלנו:

אנחנו חורטים על דגלנו את ערכי הישראליות. 

אצלנו ב- Adventures English Summer Camp דוגלים בחיזוק הזהות המקומית ורכישת כלים לחיים בעולם הגלובלי.

אנו מאמינים שבכל ילד גלום הפוטנציאל לפתח כבר בגיל צעיר תחושת מסוגלות, יכולת עבודה ואף הובלה בצוות. 

לכן, הצבנו כמטרה להוביל כל ילד תהליך של פיתוח העצמאות והכישורים החברתיים. 

אנו מאמינים שבאמצעות חיזוק ערכי הישראליות, הזיקה למסורת ולשורשים ופעילויות חברתיות שמפתחות את הביטחון העצמי, כל ילד ב-Adventures יוכל לעבור תהליך התפתחות ייחודי.

ואהבת לרעך כמוך

קום והתהלך בארץ

עבודת צוות

ערבות הדדית

צוות ההדרכה:

סגל המחנה נבחר בקפידה והוא מורכב ממדריכים דוברי אנגלית כשפת אם ומדריכים ישראלים דוברי אנגלית.
לכל קבוצה יש מדריך צמוד אשר מלווה אותה. הקבוצות אצלנו קטנות, כך שכולם זוכים למלוא תשומת הלב ולדאגה מלאה לכל צורך שיעלה.

כל המדריכים במחנה שלנו הם בעלי ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער, והם עוברים הליך מיון קפדני.

על המדריכים כמובן אמון צוות ניהולי מקצועי.
במחנה הקיץ יהיו גם חובש מוסמך, צוות לוגיסטי, מומחים רגשיים, צוות תיעוד שמעלה כל יום תמונות של הילדים במחנה (כדי שגם אתם ההורים תוכלו להיות חלק).